top of page

Wideomarketing

Filmy wideo stają się coraz bardziej popularną i chętnie przyswajaną formą promocji - to znakomite narzędzie do kreowania i promocji lokalnej marki oraz zwiększenia sprzedaży produktów i usług. Wideo pozwala na efektowne przedstawienie Twojej marki w ciągu kilkudziesięciu sekund - wystarczy, że pokażesz firmę jako eksperta w swojej branży i zaprezentujesz swoją ofertę. Dobre filmy przekazują potencjalnemu klientowi komunikat, że Twoje produkty i usługi  zaspokoją jego potrzeby. 

 

Pamiętaj, że najczęściej kupujemy oczami a na decyzje zakupowe klientów mają wpływ emocje, dlatego też warto w filmach wykorzystać elementy storytellingu. 

 

Materiały wideo warto zamieścić na stronie internetowej, na Wizytówce Google oraz w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest). Krótkie filmy wideo to świetna metoda na zwiększenie widoczności marki w internecie, ale również na poszerzenie grupy docelowej, bo dzięki nowoczesnej, atrakcyjnej formie dotrzesz do młodych odbiorców.

 

Filmy pomogą wyróżnić Twoją markę na tle konkurencji. 

Produkt_film_wizerunkowy_TREND_plus_BRAN

Filmy wizerunkowe

Film wizerunkowy to sposób, aby Twój biznes był postrzegany jako profesjonalna, solidna marka, to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę np. na wizytówce Google, stronie www, na social mediach i na różnych eventach firmowych (targi, konferencje, szkolenia, gale).

Filmy wizerunkowe

Produkt_wideorelacja_TREND_plus_BRAND_ed

Wideorelacje

Wideorelacja ze szkolenia, wystąpienia na targach lub firmowego eventu to najlepsza reklama i zarazem zaproszenie na kolejne edycje. Film relacjonujący dane wydarzenie możesz wykorzystać na stronie internetowej lub w social mediach; to również świetna pamiątka i sposób na podsumowanie eventu.

Wideorelacje

Produkt_film_produktowy_makita_TREND_plu

Filmy szkoleniowe & instruktażowe

Krótki film produktowy/reklamowy może zaprezentować Twój produkt lub usługę klientom, pokazać zalety i korzyści Twojej oferty. Dobre filmy sprawiają, że potencjalny klient po obejrzeniu wideo ma ochotę na zakup Twojego produkt lub skorzystać z usług. To świetny sposób na promocję Twojej oferty.

Wybrane realizacje wideo

Kwiaciarnia Atena - film wizerunkowy
01:18
Fargotex na targach HOME DECOR 2020
01:21
Mapping Schattdecor na targach 4 Design Days 2020
01:17
Relacja z targów 4 Design Days 2020
01:27
ARENA DESIGN 2020
01:32
bottom of page