top of page

O mnie

Pasjonuje mnie kreowanie marek i pomagam  firmom z sektora MSP w stworzeniu profesjonalnego, indywidualnego wizerunku marki w internecie.  W przypadku lokalnych biznesów, podstawowym działaniem, jakie rekomenduję jest założenie i aktywne prowadzenie wizytówki Google Moja Firma oraz aktualna, szybka strona internetowa z unikalnymi tekstami i zdjęciami. Zaletą współpracy ze mną jest to, że nie oczekuję od klienta, aby mi dostarczył komplet materiałów - sama piszę teksty pod pozycjonowanie oraz wykonuję zgodne z trendami  zdjęcia, grafiki i filmy wideo. Staram się tak prezentować firmy, z którymi współpracuję, aby ich wizerunek we wszystkich mediach był spójny, czytelny, oryginalny i wyróżniający się na tle konkurencji.

Tworzę materiały rownież na  platformy zakupowe (Allegro, OLX, e-sklepy) i portale społecznościowe (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube).

Moim celem nie jest jednorazowe zlecenie w postaci stworzenia Wizytówki Google, strony internetowej czy też sesji zdjęciowej; fokusuję się na tworzeniu oryginalnych marek i ich kompleksowym zaprezentowaniu w internecie. Zależy mi, aby lokalne usługowe firmy były na bieżąco z trendami marketingowymi i nie czuły się zagubione w świecie Google. Wykreowanie silnej lokalnej marki nie wymaga potężnych budżetów, a przede wszystkim szerokiego spojrzenia na faktyczną pozycję firmy na marketingowej mapie rynku, dobrej strategii i spójnych, konsekwentnych działań w internecie.

Izabella_Karnauch_TREND+BRAND.png

Izabella Karnauch

Z wykształcenia jestem product & brand managerem, a przez ostatnią dekadę byłam zawodowo związana z marką Komandor. Z zamiłowania jestem trendwatcherką, pasjonatką designu, wnętrzarstwa, fotografii i wideomarketingu. 

Uwielbiam tworzyć i promować silne lokalne marki. Wspieram firmy w budowaniu profesjonalnego wizerunku, rozpoznawalności i wysokiej pozycji w Google. 

Moja pasja - fotografia black&white

bottom of page