top of page

Fotografia na usługach marketingu

Zdjęcia są bardzo ważnym elementem budowania wizerunku w internecie, zarówno dla potencjalnych klientów, jak i dla algorytmów Google, które kochają zdjęcia, pod warunkiem, że są one oryginalne i autentyczne, odpowiednio skompresowane i poprawnie opisane.

Wedle tej zasady - przy kreowaniu marki nie korzystam ze zdjęć stockowych i odradzam to moim klientom - załadowanie strony internetowej i wizytówki Google zdjęciami z baz grafik jest tanie, łatwe i przyjemne, ale ich efekt wizerunkowo-sprzedażowy jest - moim zdaniem - mierny. Nie da się zbudować unikalnej marki na bazie dostępnych w necie "foto-gotowców".

Aby fotografia była skuteczna w biznesie - zdjęcia użyte do budowy marki muszą być unikatowe. Bardzo ważna jest również obróbka zdjęć oraz dopasowanie formatów i wielkości plików do zaleceń danego portalu czy też strony internetowej.

Dobre zdjęcia są magnesem dla klientów i sprawią, że Twoja marka wyróżni się na tle konkurencji.

Jakie zdjęcia wykonuję?

Giant_Poznan_TREND+BRAND.jpg

Zdjęcia wizerunkowe

Pomagam w stworzeniu profesjonalnego, indywidualnego wizerunku produktów i marek w internecie dostarczając zdjęcia na strony internetowe, Wizytówki Google i portale społecznościowe (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn).

www-46.jpg

Zdjęcia na social media

Tworzę grafiki, zdjęcia, stories i reelsy na media społecznościowe (Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest) spójne z wizerunkiem danej firmy.

www-39.jpg

Zdjęcia produktów

Realizuję zdjęcia produktów na potrzebę prezentacji oferty danej firmy w internecie. Kompleksowa obróbka i przygotowanie fotografii do użycia w formatach dostosowanych do danego portalu społecznościowego lub platformy sprzedażowej.

Evo_Atelier_zdjecia_wizerunkowe_przedluz

Zdjęcia profilowe & portretowe

Wykonuję zdjęcia profilowe i portretowe, aby stworzyć doskonały wizerunek i świetne wrażenie w Google, na Facebooku, Instagramie, Pintereście czy LinkedIn, a tym samym przyciągnąć klientów i zwiększyć sprzedaż.

www-7.jpg

Zdjęcia wnętrz

Wykonuję zdjęcia reklamowe wnętrz, architektury, nieruchomości, hoteli czy pensjonatów. Staram się pokazać każde wnętrze w sposób atrakcyjny i efektowny, tak aby pozyskać jak największą uwagę potencjalnego klienta.

www-45.jpg

Fotorelacje ze szkoleń, targów & eventów firmowych

Dokumentuję szkolenia, wystąpienia, targi, prezentacje i eventy firmowe oraz wydarzenia kulturalne.

Fotografia w moim życiu

Nie jestem artystką ani zawodowym fotografem, ale sprawnie posługuję się aparatem i wiem, jak robić zdjęcia, które "sprzedają".

Fotografia była w moim życiu od zawsze, bo zaraził nią mnie mój Tato, wielki miłośnik aparatu Zokra, który towarzyszył nam na rodzinnych wycieczkach i uwieczniał każdy ważny moment naszego życia. Nie zapomnę tych wieczorów, gdy razem z Tatą, zamknięci w ciemnej mikro łazience M2 wywoływaliśmy zdjęcia, a potem je suszyliśmy w dużym pokoju, rozkładając jeszcze ciepłe, pachnące zdjęcia gdzie tylko się dało.

Fotografia cyklicznie pojawiała się również w moim życiu zawodowym - w pracy product & brand managera.  Wiele lat organizowałam sesje zdjęciowe, podglądałam profesjonalistów przy pracy i zazdrościłam im fenomenalnej pracy.  Dziś staram się wykorzystywać własne zdjęcia.

Moja pasja - fotografia black&white

bottom of page