top of page

Pozycjonowanie marki

Na pozycjonowanie lokalnej marki składa się wiele czynników.

Przede wszystkim firma musi mieć założoną, dobrze skonfigurowaną i uzupełnioną Wizytówkę Google Moja Firma. Informacje na niej zamieszczone muszą być kompletne i wiarygodne. Wizytówka powinna zawierać zdjęcia i filmy wizerunkowe, które przedstawiają Twoją firmę, jej okolicę (np. dostępny parking przed budynkiem i charakterystyczne otoczenie), zespół oraz ofertę. Ten bezpłatny profil pozwala na zaprezentowanie usług i produktów Twojej firmy, co jest bardzo istotne przy pozycjonowaniu w wynikach na lokalne zapytania klientów. 

Kolejnym ważnym krokiem jest dodanie firmy do ogólnopolskich  baz firm oraz portali charakterystycznych dla Twojej firmy.

Przy pozycjonowaniu lokalnym istotna jest również aktualna, dobrze zoptymalizowana strona internetowa z dobrymi tekstami i unikatowymi zdjęciami, koniecznie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Jeśli dbasz o te wszystkie elementy a dodatkowo aktywnie prowadzisz social media - Twoja marka będzie dobrze pozycjonowana i będziesz widoczny w wynikach wyszukiwania lokalnych fraz.

Jeśli jednak jesteś zapracowanym przedsiębiorcą, nie posiadasz Wizytówki Google, Twoja strona internetowa od 2 lat nie była aktualizowana i zawiera skopiowane z internetu teksty oraz zdjęcia stockowe, a Ty nie nadążasz za trendami w marketingu internetowym  - z chęcią pomogę i kompleksowo zajmę się kreowaniem i pozycjonowaniem lokalnym Twojej marki.

Pozycjonowanie_lokalne_firmy.png
bottom of page