Produkt_wizytowka_Google_TREND_plus_BRAND.png

Wizytówka Google Moja Firma

Jeśli prowadzisz lokalny biznes  - jesteś szklarzem, fryzjerem, masażystą... albo masz warsztat samochodowy, wypożyczalnię, salon kosmetyczny lub prowadzisz restaurację - wizytówka Google to dla Ciebie must-have! Nie ma tańszego i lepszego sposobu na promocję małych firm usługowych.

Wizytówka działa jak poczta pantoflowa, wirtualny szyld, reklama w lokalnej gazecie i uproszczona strona internetowa - wszystko razem, w bardzo przejrzystej formie, którą można zarządzać za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfona.

Dzięki Wizytówce można przyciągać i angażować klientów, gdy szukają firmy, produktów lub usług w największej wyszukiwarce na świecie. Profil firmy zapewnia widoczność w internecie, pozwala publikować zdjęcia i filmy oraz prezentować ofertę produktów i/lub usług

Profesjonalna Wizytówka potrafi wygenerować spore zainteresowanie klientów oraz zwiększyć widoczność lokalnej firmy w wyszukiwarce Google i Mapach Google, co skutkuje wyższą sprzedażą usług i produktów.

 

Jeśli nie masz jeszcze wizytówki Google Moja Firma i nie wiesz jak dodać firmę do Google lub boisz się popełnić błąd przy konfiguracji - zapraszam do kontaktu. Pomogę Ci uzupełnić i zoptymalizować wizytówkę na konkretnym obszarze działania, napiszę opis firmy i usług oraz pokażę w efektowny sposób Twoje usługi lub produkty. Jeśli nie masz własnych zdjęć firmy, zespołu i oferty - przyjadę na sesję zdjęciową.  Sprawię, że Twoja wizytówka będzie się wyróżniała spośród konkurencji i przyciągnie nowych klientów.

Jeśli od dawna prowadzisz wizytówkę Google, ale ma ona gorszą pozycję wyszukiwania niż profile Twojej konkurencji - pomogę Ci uzyskać lepszą widoczność i sprawię, że Twoja wizytówka będzie atrakcyjna wizualnie i przyciągnie klientów. Podpowiem Ci, jak skutecznie pozyskiwać opinie klientów i jak na nie odpowiadać, przygotuję serię wpisów reklamowych i wykonam zdjęcia i filmy video, które już w pierwszym miesiącu poprawią widoczność Twojej wizytówki.

Dlaczego Twoja firma powinna mieć wizytówkę w Google?

Zastanów się jak Ty szukasz kwiaciarni, kosmetyczki lub mechanika...? Zazwyczaj chwytasz za telefon, otwierasz Google i wyszukujesz "kwiaty Poznań", "rzęsy Puszczykowo, "mechanik Luboń", itd. Około 90% konsumentów poszukuje lokalnych firm za pośrednictwem wyszukiwarki Google! Jakie informacje podsuwa Ci wtedy Google? Na górze strony wyszukiwania pojawiają się linki do stron sponsorowanych, a zaraz pod nimi (lub w panelu po prawej stronie) Google prezentuje mapkę z zaznaczonymi w Twojej okolicy czerwonymi pinezkami. Te pinezki to właśnie oznaczone w Mapach Google Wizytówki Google Moja Firma. Pod mapką zaproponowane są 3 wizytówki, które są najlepiej dopasowane do Twojego wyszukiwania oraz lokalizacji. 

To algorytmy Google decydują, które wizytówki są wyświetlane w wyszukiwarce Google i wybierają te profile, które są wiarygodne, kompletnie uzupełnione i aktywnie prowadzone. 

Wizytówka Google Moja Firma jest bezpłatna i zapewni Ci widoczność w internecie, więcej klientów  i wyższy przychód dla Twojej firmy, pod warunkiem, że zaprezentujesz się na niej zgodnie z zasadami Google i w sposób atrakcyjny dla klientów.  Poprawnie skonfigurowana wizytówka Google Moja Firma to podstawa do osiągnięcia sukcesu Twojej firmy.

Przykłady zrealizowanych wizytówek Google z różnych branż

Wizytówka Google - etapy współpracy

  1. Zaczynamy od spotkania, ponieważ muszę poznać Twoją firmę, branżę i konkurencję. 

  2. Kolejny etap to założenie wizytówki i jej weryfikacja przez Google (do 14 dni). 

  3. Następnie umawiamy się na sesję zdjęciową. Fotografuję to, co interesuje Twojego klienta - firmę z zewnątrz i od środka, zespół przy pracy. Jeśli prowadzisz firmę usługową, np. kwiaciarnię, to na zdjęciach powinniśmy pokazać zespół podczas robienia bukietów, przygotowywania dekoracji ślubnych lub podczas dostawy kwiatów do klienta. Dobre zdjęcia, prezentujące oferowane usługi to świetna reklama na wizytówce; równocześnie pomagają w stworzeniu profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

  4. Następnie profesjonalnie konfiguruję i uzupełniam Wizytówkę Google oraz publikuję na niej Twoje logo i zdjęcia oraz pierwsze wpisy reklamowe. Wielu moich klientów decyduje się na zlecenie mi prowadzenia wizytówki i regularne publikowanie na niej wpisów i materiałów przez 3 lub 6 miesięcy.

  5. Integralną częścią usługi jest nauczenie mojego klienta, jak ma samodzielnie prowadzić, aktualizować i rozwijać Wizytówkę Google Moja Firma. Wszystkich moich klientów szkolę z jej edytowania, dodawania zdjęć i promocji, odpowiadania na opinie i wiadomości od klientów oraz analizowania statystyk. 

  6. Po stworzeniu profesjonalnej Wizytówki i szkoleniu wystawiam fakturę VAT.

  7. Przez 12 m-cy od rozpoczęcia współpracy zachowuję dostęp do Wizytówki i bezpłatnie pomagam w sytuacjach kryzysowych (np. negatywne opinie) oraz przy konfiguracji promocji i reklam. 

  8. Pamiętaj, że zbudowanie profesjonalnej wizytówki, jej optymalizacja i wypozycjonowanie w Mapach Google oraz wykreowanie spójnego wizerunku lokalnej marki to działania trwające od 2 do 6 miesięcy w zależności od branży, ale pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu.

Jak mogę Ci pomóc? Napisz! 

Dziękuję za przesłanie!