top of page

Moja realizacja - Hotel Walcerek

Usługi

7 lipca 2020 na zlecenie menadżerki Hotelu Walcerek zaktualizowałam i uzupełniłam Wizytówkę Gogle Moja Firma.
Wykonałam ponad 100 zdjęć (otoczenie, wnętrza, pokoje, sale weselne, dekoracje, jedzenie i napoje). Wizytówkę profesjonalnie uzupełniłam o efektowne zdjęcie główne oraz logo hotelu, rozszerzyłam zakres obsługiwanych lokalizacji i zweryfikowałam atuty obiektu hotelowego. Potencjalnym klientom
  hotelu starałam się dokładnie pokazać wygląd pokoi i łazienek oraz obiekt z zewnątrz, jego otocznie i dostępność parkingu; mieszkańw Jarocina zachęciłam do przyjazdu na niedzielny obiad prezentując menu obiadowe z cenami. Jako że tak obszerną sesję zdjęciową wykonywałam podczas weekendu, to miałam możliwość sfotografowania rozmaitych aranży i ustawień sal restauracyjnych, podczas wesela, jaki i mniejszej, jubileuszowej imprezy - jest to duży atut dla poszukujących sali na wynajem.

Efekty po 2 miesiącach:

  • przed moimi działaniami wizytówka Hotelu działała nieźle i cieszyła się sporą ilością pozytywnych opinii, jednakże zamieszczone na niej zdjęcia prezentowały stan hotelu sprzed 8 lat - przestarzałe wystroje pokoi, sale weselne przed remontem i niemodny styl dekoracji nie zachęcały nowych gości do odwiedzin oraz organizacji imprez

  • przez pierwsze 3 tygodnie nowe zdjęcia spowodowały wzrost wyświetleń o 67%, co przeniosło się na aktywność klientów - ilość połączeń telefonicznych wzrosła o 1/4 - zadzwoniło 124 klientów, a 274 sprawdziło w wizytówce trasę dojazdu. 

We wrześniu 2020 zachwycona efektami menadżerka Hotelu Walcerek zleciła mi wykonanie nowej strony internetowej, która wzmocniła wizerunek marki. Kolejne zlecenia to stworzenie nowej szaty graficznej menu restauracyjnego oraz weselnego oraz wyczyszczenie internetu ze starych, nieaktualnych zdjęć obiektu, które mogą wprowadzić w błąd potencjalnych gości i klientów. 

W październiku 2020 wykonałam kolejną sesję zdjęciową hotelu w jesiennej aurze oraz zdjęcia potraw w ofercie restauracji.

bottom of page