top of page

Tworzenie & aktualizowanie stron internetowych

Tworzę i aktualizuję  strony internetowe, zarówno na WordPressie, jak i na platformie WIX. Sama piszę teksty pod SEO, wykonuję zdjęcia i filmy oraz dbam, aby stworzone przeze mnie strony tworzyły profesjonalny i estetyczny wizerunek marki oraz były spójne z wizytówką Google oraz mediami społecznościowymi prowadzonymi przez firmę.

Zanim zacznę projektować stronę internetową dla mojego Klienta, zawsze  wnikliwie zapoznaję się ze strategią jego marki, a jeśli takiej nie posiada - przeprowadzam wnikliwy wywiad, analizuję konkurencję i staram się stworzyć strategię opartą na spójnym, oryginalnym i autentycznym kluczu wizualnym. Aby stworzyć skuteczną i estetyczną stronę www - muszę wiedzieć, w jakiej branży działa marka, co i komu chcemy zakomunikować, czyje potrzeby i pragnienia chcemy zaspokoić oraz jakie wartości i emocje ma dostarczyć marka.

 

Komunikacja i stylistyka strony internetowej musi współgrać z branżą (np. do budowy wizerunku gabinetu SPA zastosuję estetykę pastelową i miękkich, obłych form graficznych, które będą współgrać ze zdjęciami ludzkiego ciała; w przypadku projektowania strony stacji benzynowej zastosuję czyste intensywne kolory, np. czerwony).

 

Strona internetowa musi trafiać do określonej grupy potencjalnych klientów - inną komunikację (słowa i obrazy) stosuję jeśli tworzę stronę dla warsztatu samochodowego lub wypożyczalni narzędzi, a inną dla salonu przedłużania rzęs lub klimatycznego hoteliku. Inną estetykę zastosuję również dla firmy świadczącej usługi prawnicze lub doradcze - w tym wypadku muszę zadbać o formalny, profesjonalny wygląd bez ozdobników, aby wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. 

 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem, każdą stronę internetową tworzę bez używania popularnych szablonów. Uważam, że każda firma ma większe szanse zaistnienia w świecie online jeśli zaprezentuje swój własny, oryginalny wizerunek, bo przecież marka firmy to jej unikatowa osobowość. Unikam kupowania zdjęć w bazach grafik i staram się przekonać moich Klientów do sesji zdjęciowej.  Autentyczne zdjęcia odróżniają firmę od konkurencji, budzą zaufanie potencjalnych odbiorców, a równocześnie świetnie pozycjonują się w Google. 

W przypadku firm usługowych działających lokalnie, warto jest zadbać nie tylko o stronę internetową, ale również o wizytówkę Google Moja Firma, która będzie bezpłatnie pozyskiwała ruch na stronie. Mam duże doświadczenie w optymalizacji i prowadzeniu wizytówek Google i moim Klientom polecam, aby strona internetowa i wizytówka były połączone i spójne pod katem wizualnym i merytorycznym. Wizytówka Google Moja Firma to najbardziej efektywne narzędzie służące zwiększeniu widoczności naszej firmy w wyszukiwarce Google oraz Mapach Google.  A widoczność w sieci to podstawa, aby zwiększyć ilość klientów i poziom sprzedaży.

Przykłady zrealizowanych stron internetowych z różnych branż

bottom of page