top of page

Materiały dla firm na media społecznościowe

W aktywności marketingowej online warto wykorzystać social media popularne w dane branży. Dla wielu małych usługowych firm jest to nadal przede wszystkim Facebook, ale w przypadku kwiaciarni warto postawić na Instagram i Pinterest, a komunikację firmy doradczej najlepiej prowadzić na LinkedIn. Aktywność w social mediach to nie tylko metoda na zwiększenie zasięgu, ale też daje możliwość dotarcia do młodych odbiorców i do użytkowników urządzeń mobilnych. To co tworzy media społecznościowe to ich użytkownicy, kanały komunikacji, społeczności i treść. Obecnie wygrywa komunikacja otwarta, dialog, przejrzystość i wysoka jakość materiałów wizualnych.

 

Postaram się przygotować posty i relacje  oparte na infografikach, zdjęciach lub video stosownie do Twoich potrzeb. Pomogę Ci pokazać Twoje produkty i usługi w sposób atrakcyjny wizualnie. Jeśli potrzebujesz indywidualnego szablonu do relacji, widgetów, okładek, banerów czy strategii komunikacji - z chęcią przygotuję spójne wizualnie projekty. Gwarantuję, że dzięki oryginalnej i efektownej komunikacji w social mediach zbudujesz zaufanie klientów i nowoczesny wizerunek firmy.

 

Pokażę Ci również jak materiały przygotowane na social media wykorzystać również na wizytówce Google Moja Firma, dzięki czemu jeszcze więcej internautów dowie się o Twojej działalności.

bottom of page