Usługi

TREND-plus-BRAND-kreowanie-marki.png

Kreowanie marki

Kreowanie marki to budowanie pozytywnego wizerunku oraz świadomości marki w umysłach potencjalnych klientów. Aby osiągnąć ten cel staram się prezentować marki w sposób estetyczny, profesjonalny, konsekwentny i spójny w Wizytówce Google, na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.  

TREND_plus_BRAND_Izabella_Karnauch_iphon

Wizytówka Google

Pomagam lokalnym firmom w stworzeniu profesjonalnej, efektownej i skutecznej wizytówki Google Moja Firma, aby uzyskać widoczność w Mapach Google i dobrą pozycję w wyszukiwarce Google. Dzięki wizytówce można przyciągać i angażować klientów, gdy szukają firmy, produktów lub usług w Google.  

TREND_plus_BRAND_Izabella_Karnauch_stron

Strony internetowe

Tworzę i aktualizuję strony internetowe, zarówno na WordPressie, jak i na platformie WIX. Sama piszę teksty pod SEO, wykonuję zdjęcia i filmy oraz dbam, aby stworzone przeze mnie strony tworzyły profesjonalny i estetyczny wizerunek marki oraz były spójne z wizytówkami Google oraz mediami społecznościowymi.
 

Koncepcja społeczna sieć

Materiały na social media

Dla firm, które obsługuję przygotowuję różnorodne materiały na media społecznościowe (Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn) - zdjęcia, relacje video, posty, szablony, okładki, widgety i wiele innych. Staram się prezentować firmy oraz ich produkty i usługi w efektowny sposób, zachęcający do współpracy i promujący markę.
 

TREND_plus_Brand_Izabella Karnauch_fotog

Fotografia dla firm

Pomagam w stworzeniu profesjonalnego, indywidualnego wizerunku produktów i marek w internecie dostarczając zdjęcia, grafiki i wideo na wizytówki Google Moja Firma, strony internetowe, platformy zakupowe (Allegro, OLX, e-sklepy) i social media (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn).  

Pozycjonowanie_lokalne_firmy.png

Pozycjonowanie marki

Celem pozycjonowania w Mapach Google jest uzyskanie widoczności lokalnej firmy na mapie udostępnianej przez Google, a najlepszym narzędziem - dobrze skonfigurowana wizytówka Google Moja Firma, którą mogę stworzyć dla Twojej firmy.  

Wideo_uslugi_TREND+BRAND

Wideo dla firm

Krótki film wideo to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę np. na wizytówce Google, stronie www, na social mediach i na różnych eventach firmowych (targi, konferencje, szkolenia, gale).  

CF1A8034-HDR_logo.jpg

Projektowanie ekspozycji, showroomów i materiałów POS

Showroomy są bardzo ciekawym zagadnieniem projektowym i wymagają wnikliwej analizy produktów marki oraz umiejętności zaprezentowania ich tak, aby były atrakcyjne dla klienta.