top of page

Usługi

TREND_plus_BRAND_Izabella_Karnauch_iphon

Wizytówka Google

Pomagam lokalnym firmom w stworzeniu profesjonalnej, efektownej i skutecznej wizytówki Google Moja Firma, aby uzyskać widoczność w Mapach Google i dobrą pozycję w wyszukiwarce Google. Dzięki wizytówce można przyciągać i angażować klientów, gdy szukają firmy, produktów lub usług w Google.

TREND_plus_BRAND_Izabella_Karnauch_stron

Strony internetowe

Tworzę i aktualizuję strony internetowe, zarówno na WordPressie, jak i na platformie WIX. Sama piszę teksty pod SEO, wykonuję zdjęcia i filmy oraz dbam, aby stworzone przeze mnie strony tworzyły profesjonalny i estetyczny wizerunek marki oraz były spójne z wizytówkami Google oraz mediami społecznościowymi.

TREND_plus_Brand_Izabella Karnauch_fotog

Fotografia dla firm

Pomagam w stworzeniu profesjonalnego, indywidualnego wizerunku produktów i marek w internecie dostarczając zdjęcia, grafiki i wideo na wizytówki Google Moja Firma, strony internetowe, platformy zakupowe (Allegro, OLX, e-sklepy) i social media (Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn).

Pozycjonowanie_lokalne_firmy.png

Pozycjonowanie lokalne marki

Celem pozycjonowania w Mapach Google jest uzyskanie widoczności lokalnej firmy na mapie udostępnianej przez Google, a najlepszym narzędziem - dobrze skonfigurowana wizytówka Google Moja Firma, którą mogę stworzyć dla Twojej firmy.

Koncepcja społeczna sieć

Materiały na social media

Dla firm, które obsługuję przygotowuję różnorodne materiały na media społecznościowe (Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn) - zdjęcia, relacje video, posty, szablony, okładki, widgety i wiele innych. Staram się prezentować firmy oraz ich produkty i usługi w efektowny sposób, zachęcający do współpracy i promujący markę.

TREND-plus-BRAND-kreowanie-marki.png

Kreowanie marki

Kreowanie marki to budowanie pozytywnego wizerunku oraz świadomości marki w umysłach potencjalnych klientów. Aby osiągnąć ten cel staram się prezentować marki w sposób estetyczny, profesjonalny, konsekwentny i spójny w Wizytówce Google, na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

Wideo_uslugi_TREND+BRAND

Wideo dla firm

Krótki film wideo to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę np. na wizytówce Google, stronie www, na social mediach i na różnych eventach firmowych (targi, konferencje, szkolenia, gale).

CF1A8034-HDR_logo.jpg

Projektowanie ekspozycji, showroomów i materiałów POS

Showroomy są bardzo ciekawym zagadnieniem projektowym i wymagają wnikliwej analizy produktów marki oraz umiejętności zaprezentowania ich tak, aby były atrakcyjne dla klienta.

bottom of page